Nina Minko nuty nauka gry na skrzypcach Warszawa

Nauka dzieci i dorosłych

Agencja Artystyczna stosuje indywidualne podejście do każdego ucznia oraz nowatorską metodykę prof. Niny Minko bazującą na wieloletnim doświadczeniu zarówno kariery jako solistki oraz profesora skrzypiec. Prof. Nina Minko była między innymi uczennicą Dawida Ojstracha i Olega Krysy. Każdy uczeń otrzymuje porady w kwestii wyboru instrumentu jak również specjalnie skomponowane utwory i ćwiczenia pomagające w szybszej nauce. Brzmi interesująco? Umów się na konsultacje telefonicznie 663940980 lub online poniżej.

Nina Minko nuty nauka gry na skrzypcach Warszawa

Nauka przez Skype

Dla tych z Państwa mieszkających daleko od Warszawy prof. Minko prowadzi zdalne lekcje przez Skype. W tym przypadku możecie się Państwo spotkać z prof. Minko tylko jeśli zajdzie taka potrzeba z Waszej strony. Nauka ta nie różni się niczym od nauki w klasie i jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych mieszkających za daleko, aby dojeżdżać do Agencji.

Nina Minko nuty

Redakcja i opalcowanie nut

Redakcja oraz opalcowanie utworów ma bardzo duże znaczenie w graniu na skrzypcach. Nieprawidłowe opracowanie może prowadzić w niektórych przypadkach do utrudnień w graniu utworu. Agencja Artystyczna oferuję usługę opalcowania bazującą na szkole Dawida Ojstracha oraz innych wybitnych skrzypków. Prosimy o kontakt w tej sprawie.